Při objednávce nad 2500 Kč doprava zdarma.

Uplatnění dárkového poukazu

Dostali jste dárkový poukaz a nevíte, jak ho využít? 

V případě že se jedná o dárkový poukaz na nákup zboží v prodejně Látkaniny, je možné ho využít buď přímo v kamenné prodejně nebo na webových stránkách e-shopu latkaniny.cz.

V kamenné prodejně je potřeba ho při nákupu předložit.

Pro nákup na internetu postačí vytvořit objednávku na Vámi vybrané zboží. Do poznámky objednávky opište kód uvedený na zadní straně dárkového poukazu. Bude-li objednávka na nižší částku než je uvedena na dárkovém poukazu, peníze nevracíme. To znamená, že přijdete o část peněz na dárkovém poukazu. Rozdíl peněz nelze převést do dalšího nákupu. Je tedy vhodné vytvořit objednávku na stejnou či vyšší hodnotu dárkového poukazu. Po obdržení Vaší objednávky s kódem z dárkového poukazu, Vám zašleme nové upravené podklady k platbě. Z konečné částky odečteme hodnotu dárkového poukazu a Vy zaplatíte pouze doplatek. Pro příklad: objednávku uděláte na částku 320,- Kč, poukaz je v hodnotě 200,- Kč, dostanete nové podklady k platbě na doplatek 120,- Kč.

Jedná-li se o dárkový poukaz na kurzy šití dle vlastního výběru, prosím kontaktujte nás, abychom se domluvili na výběru kurzu a nejbližším možném termínu kurzu. Bližší informace o aktuálně vypsaných kurzech naleznete zde, případně nás neváhejte kontaktovat. 

Poukazy jsou platné do data uvedeného na zadní straně dárkového poukazu, tj. 6 měsíců. Není možné je vyměnit za peníze. Děkujeme za pochopení.