Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.

Kurzy šití

KURZY ŠITÍ V ÚSTÍ NAD LABEM

 

Po uvolnění nouzového stavu zase zasedneme :). My už se těšíme.

Chtěli byste si zkusit ušít něco na sebe? Kalhoty na míru? Mikinu na Míru? Babičce obal na knížku? Dětem pyžamka? A nevíte do čeho píchnout? Nebo spíš jak? Připravily jsme pro vás kurzy šití, kde se vám budou věnovat lektorky nanejvýš kvalifikované a schopné. Věřím, že jen odstartují vaše první ušité kilometry a šití už se nikdy nebudete chtít vzdát. Ten pocit z poznávání a tvořivé činnosti je totiž naplňující a vysoce návykový.
Kurzy se konají v komorním počtu a příjemném prostředí naší kamenné prodejny v Chabařovicích.

Pokud byste chtěli kurz šití darovat, je možné pořídit dárkový poukaz na kurz šití dle vlastního výběru.

CHCI SE NAUČIT ŠÍT
kurz šití pro úplné začátečníky - úterky

Nádherná činnost. Člověk si u toho krásně odpočine, něco se naučí, a ještě... vyrobí něco, čím může například udělat svým blízkým radost. Jedním z kurzů bude určitě kurz pro úplné začátečnice.
Lekce jsou sestaveny tak, aby si opravdu úplně nezkušená švadlenka osvojila práci s šicím strojem, základní stehy a jejich použití, údržbu a čištění stroje. Aby věděla, jak šicí stroj funguje, co kam patří, jak vyměnit jehlu, jak navléknout nit do šicího stroje a další základní dovednosti. Cílem tohoto kurzu je tedy - přestat se šicího stroje bát a umět si ušít jednoduché výrobky, jako například prostírání, pytlíky na potraviny, polštář, kosmetickou taštičku atp. 

CHCI SE NAUČIT ŠÍT OBLEČENÍ
kurz šití pro zdánlivé začátečníky a mírně pokročilé - pondělky

Tento kurz je připraven pro švadlenky, které již šicí stroj znají a ušily pár jednoduchých kousků, např. ubrus. Umějí základy šití (navléknout stroj) a chtěly by se naučit něco více, posunout svou dovednost a začít šít oblečení. Tyto kurzy pro začínající "praktikující" švadlenky zahrnují základy šití oděvů. Cílem tohoto kurzu je naučit se vytvořit střih (konstrukce střihu), práce se střihem... a samozřejmě tvorba vlastních kousků oblečení pro sebe i své blízké.