Při objednávce nad 2500 Kč doprava zdarma.

Kurzy šití

1 položek celkem
zacatecnici
Novinka Tip
4 900 Kč / ks

Tento kurz šití je určen pro švadlenky, které chtějí pokračovat v rozvoji svých znalostí v šití na stroji.Kurz Vás v deseti lekcích provede jednoduchým oděvním šitím. Probereme...

3100

KURZY ŠITÍ V CHABAŘOVICÍCH u ÚSTÍ NAD LABEM

Chtěli byste se naučit šít? Vyzkoušet si to? Vědět, jak na to? Babičce obal na knížku? Dětem čepičky?  Kosmetickou taštičku? A nevíte do čeho píchnout? Nebo spíš jak? Připravily jsme pro vás kurz šití, kde se vám bude věnovat lektorka nanejvýš kvalifikovaná a schopná. Věříme, že jen odstartují Vaše první ušité kilometry a šití už se nikdy nebudete chtít vzdát. Ten pocit z poznávání a tvořivé činnosti je totiž naplňující a vysoce návykový.
Kurz se koná v komorním počtu a příjemném prostředí naší kamenné prodejny v Chabařovicích.

Pokud byste chtěli kurz šití darovat, je možné pořídit dárkový poukaz na kurz šití.

CHCI SE NAUČIT ŠÍT
kurz šití pro úplné začátečníky - úterky

Šití je nádherná činnost. Člověk si u ní krásně odpočine, popustí uzdu svojí kreativitě, něco se naučí, a ještě vyrobí věc svýma vlastníma rukama. A ta radost při každodenním používání či nošení vlastnoručně vytvořeného výtvoru!

Lekce jsou sestaveny tak, aby si opravdu úplně nezkušená švadlenka osvojila práci s šicím strojem, základní stehy a jejich použití, údržbu a čištění stroje. Aby věděla, jak šicí stroj funguje, co kam patří, jak vyměnit jehlu, navléknout nit do šicího stroje a další základní dovednosti potřebné při šití, jako je vykreslování střihů z časopisů. Cílem tohoto kurzu je přestat se šicího stroje bát a umět si ušít jednoduché výrobky, jako například povlak na polštář, plátěný pytlík na potraviny, nákupní tašku, kosmetickou taštičku, úpletovou čepici, pánské trenýrky, dámské/pánské tričko, legíny/tepláky.