Při objednávce nad 2500 Kč doprava zdarma.

Kurzy šití v Chabařovicích (Ústí nad Labem, Teplice)

Chtěli byste se naučit šít? Vyzkoušet si to? Vědět jak na to? Babičce obal na knížku? Dětem čepičky? Kosmetickou taštičku? A nevíte do čeho píchnout? Nebo spíš jak?
 
Připravili jsme pro vás kurzy šití, kde se vám bude věnovat lektorka nanejvýš kvalifikovaná a schopná. Věříme, že jen odstartují Vaše první ušité kilometry a šití už se nikdy nebudete chtít vzdát. Ten pocit z poznávání a tvořivé činnosti je totiž naplňující a vysoce návykový.
 
V současné době se pořádá Kurz šití pro začátečníky a Kurz šití pro mírně pokročilé. Kurzy se konají v komorním počtu a příjemném prostředí naší kamenné prodejny v Chabařovicích.
 
Díky dotaci z Ústeckého kraje vám k dispozici bude plně vybavená šicí dílna, pět nových šicích strojů Brother, dva overlocky Babylock a jeden coverlock Babylock. Netřeba nic nosit s sebou. Stačí jen přijít a začít šít. Zapůjčení stroje na kurz je zdarma.
 
Aktuální nabídku kurzů naleznete v kategorii Kurzy šití. Pokud by žádný vypsán nebyl a Vy jste měli o kurz či informace o něm zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.
 
Pokud byste chtěli kurz šití darovat, je možné pořídit dárkový poukaz na kurz šití.
 
Kurzy šití pro začátečníky i pro mírně pokročilé od dubna 2024 jsou již plně obsazeny. Další budou probíhat na podzim 2024. V případě zájmu o kurzy šití nás prosím kontaktujte a nečekejte na jeho vypsání. Mnohdy se kurzy naplní ještě před jejich uveřejněním. Děkujeme za pochopení :o)
4 položek celkem
zacatecnici
5 200 Kč / ks

Tento kurz šití je určen pro švadlenky, které si chtějí osvojit základy šití na stroji.
Kurz Vás v deseti lekcích provede od rovného šití přes vkládání zipu k ušití trička či legín. Probereme vhodné stehy i materiály a projdeme si údržbu šicího stroje.
Na první lekci si společně ušijeme povlak na polštář. Poté si z připravených projektů vybereme, čemu se budeme chtít dále věnovat.

9999000000021
3714 kurz siti pro mirne pokrocile kveten cerven 2022
5 200 Kč / ks

Tento kurz šití je určen pro švadlenky, které chtějí pokračovat v rozvoji svých znalostí v šití na stroji. Kurz Vás v deseti lekcích provede jednoduchým oděvním šitím. Probereme šití legín, triček, úpletových šatů a dalších z připravených projektů, které Vás budou zajímat.

Budeme šít na normálním šicím stroji a zároveň si vyzkoušíme šití na overlocku, případně coverlocku.

9999000000022
latkaniny poukaz2022 web 03
5 200 Kč / ks

Pokud chcete darovat zážitek a rádi byste udělali radost kurzem šití, máme pro vás dárkový poukaz na kurz šití dle vlastního výběru. 

9999000000011
latkaniny poukaz2022 web 03
5 200 Kč / ks

Pokud chcete darovat zážitek a rádi byste udělali radost kurzem šití, máme pro vás dárkový poukaz na kurz šití dle vlastního výběru. 

9999000000012