Při objednávce nad 2500 Kč doprava zdarma.

Seznámení s overlockem a s coverlockem

Šijete na normálním šicím stroji a rádi byste se posunuli ve Vašem šití o něco dál? Pokukujete jedním očkem po OVERLOCKU nebo COVERLOCKU? Nebo o nich už tajně sníte? Chybí Vám odvaha si je jen tak pořídit na dálku? Přijďte si je k nám vyzkoušet, osahat a dozvědět se o nich, co potřebujete vědět! Víme moc dobře, že investice do šicí techniky jsou nemalé. Chceme Vám umožnit, aby Vaše rozhodování o pořízení těchto zázraků bylo založeno na zkušenostech "naživo", tedy na Vašich praktických zážitcích, a byly uspokojeny Vaše zvídavé dotazy ohledně těchto úžasných pomocníků ve všech směrech. 

2 položek celkem
Seznámení se šitím na coverlocku FB
250 Kč / ks

Šijete na normálním šicím stroji nebo overlocku a rádi byste se posunuli ve Vašem šití ještě o kousek dál? Chcete dovést své projekty k dokonalosti a tajně sníte o COVERLOCKU? Chybí Vám však odvaha si ho jen tak pořídit na dálku? Přijďte si ho k nám vyzkoušet, osahat a dozvědět se o něm, co potřebujete vědět!

Víme moc dobře, že investice do šicí techniky jsou nemalé. Chceme Vám umožnit, aby Vaše rozhodování o pořízení COVERLOCKU bylo založeno na zkušenostech "naživo", tedy na Vašich praktických zážitcích, a byly uspokojeny Vaše zvídavé dotazy ohledně těchto úžasných pomocníků ve všech směrech. Co Vám tedy nabízíme?

9999000000026
Seznámení s overlockem FB
250 Kč / ks

Šijete na normálním šicím stroji a rádi byste se posunuli ve Vašem šití o něco dál? Pokukujete jedním očkem po OVERLOCKU? Nebo o něm už tajně sníte? Chybí Vám odvaha si ho jen tak pořídit na dálku? Přijďte si ho k nám vyzkoušet, osahat a dozvědět se o něm, co potřebujete vědět!

Moc dobře víme, že investice do šicí techniky jsou nemalé. Chceme Vám umožnit, aby Vaše rozhodování o pořízení OVERLOCKU bylo založeno na zkušenostech "naživo", tedy na Vašich praktických zážitcích, a byly uspokojeny Vaše zvídavé dotazy ohledně těchto úžasných pomocníků ve všech směrech. Co Vám tedy nabízíme?

9999000000025