Při objednávce nad 2500 Kč doprava zdarma.

Kurz šití pro začátečníky - KVĚTEN/ČERVEN 2022

Kód: 9999000000001
Neohodnoceno
2 450 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tento kurz šití je určen pro švadlenky, které si chtějí osvojit základy šití na stroji.
Kurz Vás v pěti lekcích provede od rovného šití přes vkládání zipu k ušití čepice z úpletu. Probereme vhodné stehy i materiály a projdeme si údržbu šicího stroje.
Na první lekci si společně ušijeme povlak na polštář. Poté si z připravených projektů vybereme, čemu se budeme chtít dále věnovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lekce jsou sestaveny tak, aby si opravdu úplně nezkušená švadlenka osvojila práci s šicím strojem, základní stehy a jejich použití, údržbu a čištění stroje. Aby věděla, jak šicí stroj funguje, co kam patří, jak vyměnit jehlu, navléknout nit do šicího stroje a další základní dovednosti potřebné při šití, jako je vykreslování střihů z časopisů. Cílem tohoto kurzu je přestat se šicího stroje bát a umět si ušít jednoduché výrobky, jako například povlak na polštář, plátěný pytlík na potraviny, nákupní tašku, kosmetickou taštičku, úpletovou čepici. Lektorka vám předá spoustu tipů a domů si odnesete pár vlastnoručních výrobků.

Kurz trvá 5 týdnů. Každý týden se sejdeme na 3 hodiny v komorním počtu pěti švadlenek pod vedením zkušené lektorky.

Kdy:     každé pondělí od 17 h do 20 h

Kde:     v naší kamenné prodejně v Chabařovicích, Husovo nám.1 (parkování před budovou zdarma)

Co si nebudete muset nosit:   nůžky, křídu, psací potřeby, stehovku, jehly na ruční šití, špendlíky, střihový papír

Co je potřeba mít vlastní:  funkční šicí stroj, který šije (pokud však nevlastníte šicí stroj, kontaktujte nás předem, pokusíme se ho pro Vás zajistit), látku, nitě k danému materiálu a samozřejmě radost a chuť tvořit. Látky a galanterii je možno zakoupit u nás v prodejně.

K dispozici je žehlička a žehlicí prkno, řezací podložka, na místě je malá kuchyňka, uděláte si čaj nebo kávu a může se tvořit :o)

Termíny konání:
09.05.2022
16.05.2022
23.05.2022
30.05.2022
06.06.2022

 

 Podmínky kurzu:

1. Pro závaznou rezervaci místa je potřeba uhradit na základě zálohové faktury 500,- Kč nejpozději 7 dní před počátkem kurzu (záloha je nevratná). Nebude-li zálohová faktura v termínu uhrazena, bude Vaše místo uvolněno náhradnici. 

2. Během prvního týdne kurzu bude vystavena vyúčtovací faktura s odečtenou zálohou, kterou je potřeba uhradit do data splatnosti uvedeném na faktuře.

3. Ze závažných důvodů (nemoc lektorky) může dojít ke zrušení lekce. Ta bude nahrazena v nejbližším možném termínu dle časových možností účastnic.

4. V případě absence účastnice kurzu je možné po dohodě s lektorkou nahradit danou lekci v souběžně konaném kurzu. Nevyužije-li švadlenka takovou možnost, peníze za zmeškanou lekci se nevracejí.

5. Kurz se bude konat při naplnění jeho kapacity.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení