Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.

Kurz šití oděvů ČERVEN - sukně / šaty Dressmaking, kurz oděvního šití

Kód: 2195
Novinka
1 hodnocení
1 940 Kč / ks
Vyprodáno

Tento kurz šití je pečlivě sestaven pro začínající a mírně pokročilé švadlenky, které se chtějí naučit šít na profesionální úrovni. 
Večerní kurz v pěti lekcích obsáhne sestrojení střihu i ušití sukně či šatů na míru (či na Míru, na babičku nebo na dceru). Takže pojďte vyrobit něco od ❤.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pondělky od 17:00 - 20:00 - 5 lekcí

Kurz je zaměřený na šití šatů či sukně. Bude záležet na každé z vás, zda budete chtít šít na sebe, na tetu, nebo třeba dětské oblečení. 
Každý si odnese domů sukni či šaty podle svých představ. Začneme výběrem vhodných materiálů, střihu a poté jeho konstrukcí.

Lekce budou probíhat v uzavřené skupince nejvýše 6 lidí a kurzem Vás provede zkušená lektorka šití. Nejjednodušší je naučit se šít na vlastním stroji. Pokud však nevlastníte šicí stroj, kontaktujte nás předem, pokusíme se ho pro Vás zajistit.

K dispozici je žehlička a žehlicí prkno, řezací podložka, na místě je kávovar, uděláme si čaj nebo kávu a může se tvořit :)
Na kurzy je potřeba si přinést šicí stroj, nůžky nebo řezák a vhodný materiál (množství i druh materiálu můžete zkonzultovat na první lekci s lektorkou, bude záležet na střihu). Materiál se dá koupit i na místě.

Termíny konání
25. 5.
1. 6.
8. 6.
15. 6.
22. 6.

Místo konání
Látkaniny, Husovo nám. 1, Chabařovice
parkování před budovou zdarma