Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.

Kožená ucha k taškám

1 položek celkem
kožená galanterie ucha
230 Kč

- 1 pár odepínacích uch k tašce či kabelce - ucha z pravé kůže, kožená - ucha včetně sedlářských knoflíků - celková délka rozepnutých uch 75 cm, zapnutých 70 cm -...

KOŽENÁ UCHA TAŠKÁM A KABELKÁM

V této kategorii najdete odepínací ucha k taškám a kabelkám přes rameno vyrobená z pravé kůže (usně). Součástí každého jednoho ucha jsou sedlářské knoflíky ve stříbrné barvě, které můžete odepínat a zapínat, jak se vám zachce a ucha pořád zůstanou pevná, nemění tvar. Dírka na sedlářský knoflík zůstane stále stejná, takže se vám nemůže stát, že se postupem doby patent opotřebuje a knoflík bude vypadávat. Tuto skutečnost můžeme potvrdit dlouhodobou zkušeností s používáním těchto uch. Ucha sepnutá sedlářským knoflíkem se zapínají do plachtových kroužků (na látkových taškách), či jiných kovových komponentů, rovněž je lze provléknout do přízových tašek (pletených, háčkovaných).

Celková délka rozepnutých uch, tzn. bez sedlářských knoflíků, je 75 cm. Délka zapnutých uch, tzn. pokud jsou v nich zakomponovány sedlářské knoflíky, je 70 cm. Šířka uch je buď 1,5 cm nebo 2 cm.